Ознака: силјановска
Твитер статус на професорката

Силјановска: Се плашам дека не се трага по докази, туку по начин за нивно уништување

пред 5 години
Македонија

Сиљановска: Македонија заслужува промени, промена на име и идентитет не е реформа

пред 5 години
Средба со граѓаните „Да се гласа или не“

Сиљановска: Народот е помудар од сите ниски удари и шпекулации

пред 5 години
Ден по првиот изборен круг

Сиљановска: И со пречки го изодевме патот. Нема да запреме

пред 5 години
Македонија

Сиљановска: Победа на опозицијата со повеќе од 70.000 гласови

пред 5 години
Македонија

Сиљановска: Крајот на власта е на повидок, мојата победа е на дофат

пред 5 години
Македонија

Последен митинг на Сиљановска пред првиот круг, во Штип (ЖИВО)

пред 5 години
Македонија

Жозеф Дол: Сиљановска вистински кандидат

пред 5 години
Обвинувања од СДСМ

Костадинов: Сиљановска сака само да биде новиот Ѓорге Иванов

пред 5 години
На митинг во Гевгелија

Силјановска: Нужна е темелна реформа на судскиот систем, мора да се заострат критериумите на изборот на судиите

пред 5 години
Професорката откри тајна поврзана со спортските активности од младоста

Сиљановска: Јас и Тупурковски бевме шампиони во возење ролшуи (ВИДЕО)

пред 5 години
На митингот во Велес

Силјановска: Ви го ветувам мојот респект

пред 5 години
Кандидатката за претседател повика на масовна излезеност на изборите

Силјановска: Ако нема цензус, ќе го сменат Уставот – претседателот да се бира во Собрание

пред 5 години
Продолжува кампањата за избор на претседател

Сиљановска во Центар и Кисела Вода, Пендаровски во Виница и Кочани

пред 5 години
Митинг во Карпош

Сиљановска: Цветаат криминалот и корупцијата, ги загрозуваат правната држава и суверенитетот

пред 5 години
Митинг во Кичево

Силјановска: Во ЕУ не се оди со Ориент експрес, туку со реформи

пред 5 години
Македонија

ВО ЖИВО: Силјановска и ВМРО-ДПМНЕ во Кичево

пред 5 години
На митингот во Струмица

Силјановска: Химна не се заборава, химна секогаш се пее

пред 5 години
Македонија

Силјановска: Вреди да се верува во правото и правдата за Македонија

пред 5 години
во посета на општина Аеродром

Силјановска: Комисијата која решава за промена на македонската историја не е под капата на МАНУ или универзитетот, туку под политичка капа

пред 5 години