Ознака: паркинг
едното е на три, а другото на седум годишна возраст

Братче и сетриче оставени дехидрирани сами во автомобил, минувачи го скршиле стаклото за да ги извадат

пред 2 години
Македонија

При судир на две возила на паркинг во Аеродром е удрен пешак

пред 2 години
Македонија

Ова ќе биде најскапиот паркинг во Скопје: 250 денари за еден час (ФОТО)

пред 2 години
Од полицискиот билтен

Тепачка со шипки за паркинг место во Струга (ВИДЕО)

пред 2 години
Македонија

Антикорупциска истражува – Како е продаден паркингот кај „Холидеј ин“

пред 2 години
Македонија

Од утре до понеделник бесплатно паркирање во Центар

пред 2 години
Магазин

И во Охрид бесплатно ќе паркирате на Божик

пред 2 години
Градоначалникот на Скопје за протестот на Клинички

Шилегов: Се извинувам за изјавата, паркингот поскап заради рамноправност на граѓаните

пред 2 години
Блокади и утре

Од премиерот Заев зависи до кога ќе се протестира на Клинички

пред 2 години
Македонија

Паркингот на Клинички стигна до Заев (ВИДЕО)

пред 2 години
Втор ден протести против поскапувањето на паркингот

Лекарите до Шилегов: Сите патишта водат до Клинички

пред 2 години
Македонија

Само од вработените во Клинички во Град Скопје ќе влегуваат 270.000 евра

пред 2 години
Македонија

Град Скопје не се откажува од поскапувањето на паркингот (ВИДЕО)

пред 2 години
Вработените во Клинички се заканија со блокади

„Ни качивте 5 посто, сега ни ги земате“, протести поради поскапувањето на паркингот

пред 2 години
Градоначалникот и советот ги налутија

Вработените во Клинички центар на протест поради поскапиот паркинг

пред 2 години
Градскиот совет го усвои предлогот на Шилегов

Двојно поскап паркинг во Скопје – Еден час, 200 денари на „Максим Горки“ и Водно

пред 2 години
Расправа во град Скопје

Ќе плаќаат ли Скопјани повисока цена за паркинг?

пред 2 години
АДСДП повеќе не стопанисува, а извадените месечни карти ќе се користат во катните гаражи

Паркингот „Центар“ кај хотелот „Холидеј ин“ престанува со работа

пред 2 години