Ознака: Путин
Свет

Путин, Меркел и Макрон разговарале за регистрација на руската вакцина „Спутник В“ во ЕУ

пред 3 недели
Свет

Песков: Одложувањето на одлуката на Путин да ја прими вакцината против коронавирус нема да има лошо влијание врз руската вакцина

пред 4 мес.
Свет

Годишна прес-конференција на Путин

пред 4 мес.
Свет

Путин му ја честита победата на Бајден

пред 4 мес.
Магазин

Каков е телефонот на Путин?

пред 2 години
уапсен додека бил во мисија

Шаман од Сибир сакал да го ликвидира рускиот претседател – „Путин е демон“

пред 2 години
Свет

Путин, Ердоган и Рохани во понеделник повторно ќе разговараат за Сирија

пред 2 години
Свет

„Блиц“: Путин, доживотно ? Кремљ презеде чекор со кој рускиот лидер може да ја задржи власта

пред 2 години
Свет

Зеленски му се јави на Путин

пред 2 години
Свет

Ердоган на средби со Путин и Трамп: Нема одложување на испораката на руски ракетни системи

пред 2 години
Свет

Претседателот на Кина ќе паднеше од бина, но за среќа брзо реагираше обезбедувањето на Путин

пред 2 години
Свет

Путин: Постои опасност да се распадне системот за контрола на нуклеарното оружје

пред 2 години
Спорт

Хокеарот Путин падна на мразот и ја насмеа публиката (ВИДЕО)

пред 2 години
Свет

Путин и Медведев на Велигденска литургија во Храмот на Христос Спасителот во Москва

пред 2 години
форум „Еден појас, еден пат" во Пекинг

Путин и Вучиќ разговарале за „косовското прашање“

пред 2 години
Свет

Путин ќе го укинува воениот рок

пред 2 години
Рускиот претседател го одбележа Денот на жената

За 8 Март, Путин на јавање со полицајките (ФОТО)

пред 2 години
Потпис за заштита на руските вооружени сили

Путин ги забрани смартфоните во армијата

пред 2 години
Рускиот претседател пред офицерите на Федералната служба за безбедност

Путин: Неутрализиравме стотици странски шпиони

пред 2 години
Регион

Харадинај: Отварањето на прашањето на границите е агенда на Путин, Косово нема да даде територија

пред 2 години