Ознака: Путин
Свет

Путин: Ердоган има голема заслуга за добрите руско-турски односи

пред 10 мес.
Магазин

Балетан си го истетовира Путин на градите

пред 10 мес.
Хит на социјалните мрежи

Баба се обиде да го бакне Путин во уста (ВИДЕО)

пред 11 месец
Порака од Путин до Ердоган

Русија и Турција ќе ги гарантираат безбедноста и мирот на Евроазискиот континент

пред 11 месец
Свет

Путин му испрати новогодишна порака на Трамп

пред 11 месец
Магазин

Календарот за 2019 година со Путин растура во Јапонија

пред 11 месец
Според германски „Билд“

Во архивата на Штази пронајден службениот сертификат на Путин

пред 12 мес.
Свет

Меркел до Путин: Ти нудам дипломатска помош за решавање на кризата меѓу Москва и Киев

пред 12 мес.
Свет

Трамп ја откажа закажаната средба со Путин

пред 12 мес.
Спорт

Путин го прими Нурмaгoмедов (Видео)

пред 1 година
Двајцата претседатели по разговорите нема да даваат изјави за медиумите

Вучиќ кај Путин на 2 октомври

пред 1 година
Средбата ќе се одржи на почетокот на октомври

Путин и Вучиќ на средба во Москва

пред 1 година
Втора средба за 10 дена

Во Сочи средба Ердоган, Путин

пред 1 година
Дружење на висока нога

Кавијар и вотка на економскиот форум во Владивосток

пред 1 година
Источно економски форум

Кина го зазема централното место на Источниот економски форум во Владивосток

пред 1 година
Самит во Иран

Се формира ли антиамериканска коалиција?

пред 1 година
Регион

Путин доаѓа во Белград

пред 1 година