Ознака: псж
Спорт

„Џаба вам новци“: ПСЖ пак не влезе во финале на ЛШ (ВИДЕО)

пред 1 месец
Спорт

Koга не оди не оди: ПСЖ не може да победи ни со Покетино

пред 4 мес.
Спорт

Џордан ќе биде на логото на дресовите на ПСЖ

пред 5 мес.
Спорт

Вака прескапиот ПСЖ влезе во финалето на ЛШ (ВИДЕО)

пред 10 мес.
Спорт

Петмина од ПСЖ во идеалниот тим на Франција

пред 1 година
Спорт

Готвачите на ПСЖ секој ден спремаат ручек за лекарите кои се борат со короната

пред 1 година
Спорт

Половина ПСЖ во тимот на годината во Франција

пред 1 година
Спорт

Раул нема среќа: ПСЖ исфрлен од ЛШ

пред 1 година
тежок избор

Нема станување од пред ТВ: Викендов се играат еден куп дерби мечеви

пред 2 години
бразилецот дочекан со свирежи и навреди

Нејмар: Отсега секој натпревар ќе ми биде гостување

пред 2 години
крај на трансфер сагата или маркетиншки трик?

Фотографија на Нејмар во дрес на Барселона ја брануваше јавноста (ФОТО)

пред 2 години
новиот договор ќе ги стави парижаните на трето место во светот

ПСЖ од спонзорот ќе добие 1 милијарда евра

пред 2 години
новиот предлог на кралевите за Нејмар ќе биде последен

Реал нуди 165 милиони евра плус Хамес за Нејмар

пред 2 години
пораз на шампионот

ПСЖ шокиран од Рен (ВИДЕО)

пред 2 години
Сè може да се случи

Зинедин Зидан не ја исклучува можноста за трансфер за Нејмар

пред 2 години
Спорт

Нејмар останува во ПСЖ уште една година

пред 2 години
Спорт

Ќе има пари да се освои ЛШ: ПСЖ од Најк ќе добие една милијарда евра

пред 2 години
легендата се враќа дома

Џиџи Буфон на чекор да се врати во Јувентус

пред 2 години
камбек на ноу камп

Нејмар се согласил за помала плата да се врати во Барселона?

пред 2 години
Спорт

Не им се фрлаат пари за џабе: Катарските газди сакаат да се повлечат од ПСЖ

пред 2 години