Ознака: псж
легендата се враќа дома

Џиџи Буфон на чекор да се врати во Јувентус

пред 3 години
камбек на ноу камп

Нејмар се согласил за помала плата да се врати во Барселона?

пред 3 години
Спорт

Не им се фрлаат пари за џабе: Катарските газди сакаат да се повлечат од ПСЖ

пред 3 години
„Ел команданте“ на мака

ПСЖ со милиони може нема да го види Фајнл Фор, Вардарци без пари пред портите на Келн

пред 3 години
мотинга малер

Се посрамоти: Потешко беше да се промаши отколку да се даде гол (ВИДЕО)

пред 3 години
кога не оди не оди

Не е се во парите: ПСЖ потрошија богатство и пак нема да ја освојат ЛШ

пред 3 години
Плаќаат поради инцидентите на маракана

УЕФА ги казни ПСЖ и Црвена звезда, најлошо помина тренерот Томас Тухел

пред 3 години
Парижаните ќе го променат изгледот

Обелоденет изгледот на дресот на ПСЖ со новиот спонзор (ФОТО)

пред 3 години
„Македонско“ дерби во Франција

Хансен со страшен гол го спаси Раул од пораз (ВИДЕО)

пред 4 години
Спорт

Тухел: Имаме сили за победа на Олд Трафорд

пред 4 години
дали „професорот“ ќе стане „директор“ во ПСЖ?

Арсен Венгер одбива да оди во пензија

пред 4 години
парижаните казнети

УЕФА го казни ПСЖ со 20.000 евра за мечот со Црвена звезда

пред 4 години
бомба на француски „Л‘екип“

ПСЖ – Црвена звезда бил наместен, трагата води кон обложувалница

пред 4 години
Кој го извлече подебелиот крај

Не можеа да се помират со поразот: Жестока тепачка на навивачите на Ѕвезда со ПСЖ (ВИДЕО)

пред 4 години
Ревија голови во Лигата на шампионите

Шлаканица на реалноста за Црвена звезда (ВИДЕО)

пред 4 години
Почна Лигата на шампионите

Звезда ремизира со Наполи, хет-трик на Меси

пред 4 години
Спорт

Нејмар не можел да спие, затоа не игра за ПСЖ

пред 4 години