Ознака: балисти
Спорт

Со што го гаѓаа „Балистите“ голманот на Вардар? (ФОТО)

пред 1 месец
Спорт

Мртовечки ковчег од „Балистите“ за Вардар (ФОТО)

пред 2 мес.
Спорт

За „Балистите“ Шкендија не играше против Вардар туку против Миравци (ФОТО)

пред 7 мес.
Спорт

„Балистите“ на Шкендија со поддршка на УЧК (ФОТО)

пред 1 година
Спорт

„Мајка Албанија“, „Косово“ и „каурски пи..ки“ извикуваа „Балистите“ (ВИДЕО)

пред 1 година
Спорт

„Балистите“ во Шведска порачаа дека „Косово е Албанија“

пред 2 години
Спорт

Балистите ја честитаа победата на својата, албанска репрезентација (ФОТО)

пред 3 години
Спорт

„Балистите“ се заканија: Црните денови Шкендија ги виде од различни режими и лидери

пред 3 години
Спорт

„Балистите“ и фудбалерите на Шкендија ја прославија титулата (ВИДЕО)

пред 3 години
Спорт

„Балистите“ бараат албанската дијаспора масовно да се попише

пред 3 години
со „Северна“ и без извинување дека македонците немаат историја не преговаат

Пендаровски тешко ќе ги седне на маса „Комитите,“ „Шверцерите“ и „Балистите“

пред 4 години
Нов скандал со Министерството за култура

Министерот за култура се прави слеп пред албанскиот говор на омраза!?

пред 5 години
По говорот на омраза на навивачката група „Балисти“

Хелсиншки бара најстрога казна, МВР го испитува случајот

пред 5 години