Ознака: Оле Гунар Солскјер
по шпекулациите дека си заминува

Солскјер: Погба ќе остане во Манчестер јунајтед

пред 4 дена
Спорт

Солскер не сака да го пушти Погба да си замине

пред 2 мес.
Спорт

Солскер: Mладите играчи ќе покажат за што се способни следната сезона

пред 3 мес.
критики од шефот

Солскер незадоволен од залагањето на играчите на мечот со Челзи

пред 4 мес.
Спорт

Јунајтед реди победи, Солскер презадоволен

пред 5 мес.
менаџерот на јунајтед не се плаши од барселона

Солскер: Не ми е гајле против кого играме

пред 5 мес.
Спорт

Солскер: Имавме повеќе карактер и верба во квалитетите

пред 6 мес.
менаџерот на јунајтед презадоволен

Солскер: Имаме многу повредени а играме фантастично

пред 6 мес.
ќе остане ли во јунајтед

Поранешниот клуб на Солскјер не го сака назад

пред 7 мес.
Спорт

Ако го мине ПСЖ во ЛШ, Солскјер останува во Јунајтед

пред 7 мес.
французинот излезе од сенка

Солскјер му порача на тимот дека играта ќе ја гради околу Погба

пред 7 мес.
пред дуелот на црвените ѓаволи против спарс

Солскјер: Мечот против Тотенхем ќе биде мојот прв вистински тест

пред 8 мес.
Спорт

Солскјер: Не сакам да си заминам од Јунајтед

пред 8 мес.