Ознака: саем
Повеќе еко-протести отколку новитети на саемот за автомобили

Демонстранти блокираа автопат во Франкфурт за позелени сообраќајни политики

пред 5 години
на отворањето на саемот на автомобили во франкфурт

Германската канцеларка Меркел порача да се прават поевтини возила

пред 5 години
најголемите производители масовно го откажаа учеството

Франкфурт Мотор Шоу: Изумираат ли класичните саеми за автомобили?

пред 5 години
на Саемот за автомобили во Франкфурт

Ламборгини го претстави својот прв електромобил (ВИДЕО)

пред 5 години
Мицотакис го отвора меѓународниот саем

Солун утре под опсада на 3.300 полицајци

пред 5 години
учествуваат преку 800 компании од 33 земји

Отворен најголемиот саем за авијација во Москва (ВИДЕО)

пред 5 години
Економија

Домашни компании ги претставија своите иновации на саем во Франкфурт

пред 5 години
На саемот во Женева

Претставен „бугати“ од 11 милиони евра

пред 5 години
ѕирнете како изгледа внатрешноста на „ѕверот“ на рускиот претседател

Лимузината на Путин изложена на саемот за оружје во Абу Даби (ВИДЕО)

пред 5 години
Отворен 44 Саем на мебел

150 брендови за мебел изложени во „Борис Трајковски“

пред 6 години
Економија

Саемот за мебел од 9 до 14 октомври, ќе се воведат две вонредни автобуски линии

пред 6 години
НЕ Е ХОЛИВУДСКИ ФИЛМ

Преспанскиот договор донесе 5.500 полицајци на саемот во Солун

пред 6 години
Економија

Домашни текстилни компании на Саем за облека во Минхен

пред 6 години