Ознака: продажба
Економија

„Адора инженеринг“ по куповна цена му ги продава на ЕСМ скопските топлани што ги купи на лицитација

пред 2 години
Македонија

Арсовски: Само зградата на Славија чини над 9 милиони евра, а целиот имот сакаат да го продадат за 218.535 евра!

пред 2 години
Економија

Мицкоски: Дали некој од власта планира да ги продаде болниците 8-ми Септември и Букурешт, наш предлог е тие да станат Државен ургентен центар

пред 3 години
РЕГИСТАР НА ПРЕЗЕМЕН ИМОТ

Банките продаваат 165 деловни простории, 91 стан, 134 парцели..

пред 4 години
Магазин

Студија: Зошто во Јапонија нагло опаѓа продажбата на цигари?

пред 4 години
ЕФЕКТИ ОД МЕРКИТЕ ЗА СОЦИЈАЛНО ДИСТАНЦИРАЊЕ

Продажбата на Кока Кола бележи пад од 25%

пред 4 години
Економија

Амазон забрани продажба на 1 милион производи: Се тврдело дека штитат од корона

пред 4 години
Регион

Турција ги забранува електронските цигари

пред 5 години
паѓа продажбата на цигари

Гигант од тутунската индустрија укинува 2.300 работни места

пред 5 години
Економија

На едно место информации за недвижностите на продажба

пред 5 години
британската пејачка ја очекува тежок дебакл

Рита Ора за концерт во Задар земала 200 илјади евра, а билетите едвај се продаваат

пред 5 години
ќе бидат поштедени од страшното искуство на раздвојување на семејствата

Трговијата со бебиња слонови за зоолошките градини забранета на меѓународно ниво

пред 5 години
Ветувам дека нема да го направам ова, напиша американскиот претседател

Трамп на твитер објави фотомонтажа со свој хотел на Гренланд (ФОТО)

пред 5 години
НЕМА ДА ТРГНАТ ПО СТАПКИТЕ НА АЛЈАСКА

Гренланд одговори на идејата на Трамп: Не сме за продажба

пред 5 години
откако американскиот претседател се заинтересира да го купи островот

Трамп е заинтересиран, Данска предупредува: Гренланд не е на продажба

пред 5 години
Економија

Прва масовна аукција на недвижности во Грција

пред 5 години
Магазин

Се продава поранешниот дом на Меган Маркл во Лос Анџелес за 1,8 милиони долари: Во него живеела со бившиот сопруг

пред 5 години
ВРЕДНОСТА Е ОСУМ МИЛИЈРДИ ДОЛАРИ

Трамп стави вето на одлуката на Сенатот: САД продолжува со испорака на оружје на Блискиот Исток

пред 5 години
Магазин

Куќата на серискиот убиец Чарлс Менсон ставена на продажба за 1,98 милиони долари

пред 5 години
на целиот континент

УЕФА ги објави цените на билетите за натпреварите од Евро 2020

пред 5 години