Ознака: продажба
РЕГИСТАР НА ПРЕЗЕМЕН ИМОТ

Банките продаваат 165 деловни простории, 91 стан, 134 парцели..

пред 3 недели
Магазин

Студија: Зошто во Јапонија нагло опаѓа продажбата на цигари?

пред 1 месец
ЕФЕКТИ ОД МЕРКИТЕ ЗА СОЦИЈАЛНО ДИСТАНЦИРАЊЕ

Продажбата на Кока Кола бележи пад од 25%

пред 3 мес.
Економија

Амазон забрани продажба на 1 милион производи: Се тврдело дека штитат од корона

пред 4 мес.
Регион

Турција ги забранува електронските цигари

пред 9 мес.
паѓа продажбата на цигари

Гигант од тутунската индустрија укинува 2.300 работни места

пред 10 мес.
Економија

На едно место информации за недвижностите на продажба

пред 10 мес.
британската пејачка ја очекува тежок дебакл

Рита Ора за концерт во Задар земала 200 илјади евра, а билетите едвај се продаваат

пред 10 мес.
ќе бидат поштедени од страшното искуство на раздвојување на семејствата

Трговијата со бебиња слонови за зоолошките градини забранета на меѓународно ниво

пред 10 мес.
Ветувам дека нема да го направам ова, напиша американскиот претседател

Трамп на твитер објави фотомонтажа со свој хотел на Гренланд (ФОТО)

пред 11 месец
НЕМА ДА ТРГНАТ ПО СТАПКИТЕ НА АЛЈАСКА

Гренланд одговори на идејата на Трамп: Не сме за продажба

пред 11 месец
откако американскиот претседател се заинтересира да го купи островот

Трамп е заинтересиран, Данска предупредува: Гренланд не е на продажба

пред 11 месец
Економија

Прва масовна аукција на недвижности во Грција

пред 11 месец
Магазин

Се продава поранешниот дом на Меган Маркл во Лос Анџелес за 1,8 милиони долари: Во него живеела со бившиот сопруг

пред 11 месец
ВРЕДНОСТА Е ОСУМ МИЛИЈРДИ ДОЛАРИ

Трамп стави вето на одлуката на Сенатот: САД продолжува со испорака на оружје на Блискиот Исток

пред 12 мес.
Магазин

Куќата на серискиот убиец Чарлс Менсон ставена на продажба за 1,98 милиони долари

пред 12 мес.
на целиот континент

УЕФА ги објави цените на билетите за натпреварите од Евро 2020

пред 1 година
Апелација ја укина забраната

Книгата на Стојан Андов повторно во продажба

пред 1 година
само 6.000 билети за финалето

Арсенал разочаран од бројката на билети за нивните фанови за финалето на ЛЕ

пред 1 година
Економија

Епл објави драстичен пад во продажбата на iPhone

пред 1 година