Ознака: полиција
Македонија

За брзо возење исклучени од сообраќај 69 возачи

пред 5 години
британците објавија репортажа

БиБиСи: Претепани и ограбени – како хрватската полиција ги чува своите граници

пред 5 години
Свет

Судар на демонстрантите и полицијата во Хонг Конг (ФОТО)

пред 5 години
Романија во шок од грозоморен настан

Заради киднапирано и убиено девојче-разрешен шефот на романската полиција

пред 5 години
на автопатот неготино - скопје

Пронајден камион полн со мигранти, возачот во бегство

пред 5 години
БИТКА СО ПРЕКУГРАНИЧНИОТ КРИМИНАЛ

Заеднички полициски вежби меѓу Албанија, Косово и Црна Гора

пред 5 години
Македонија

Полицијата казни 80 возачи за брзо возење вчера во Скопје дозволената

пред 5 години
Македонија

Во Гостивар притворени пет лица кај кои се најдени марихуана и кокаин

пред 5 години
Регион

Началникот на грчката полиција си поднесе оставка

пред 5 години
Македонија

За време на викендот: 41 возач останаа без возачки дозволи

пред 5 години
мвр синоќа активно

Санкционирани над 100 моторџии и пијани возачи

пред 5 години
Свет

За време на секс, паднале од 9-ти кат, таа починала, тој избегал

пред 5 години
Македонија

Скопјанец пронајден мртов во својот стан

пред 5 години
во селото кравари

Грк предизвика сообраќајка кај Битола

пред 5 години
Голема акција на МВР во Скопје

Полицијата апси поранешни функционери

пред 5 години
Битка за климата

Како изгледа тепачка меѓу екологисти и германска полиција (ВИДЕО)

пред 5 години
67 од нив во населено место

Во Скопје казнети 77 возачи за брзо возење

пред 5 години
денеска и за време на викендот

За Задушница посебен сообраќаен режим во Бутел, Ѓорче Петров и Камник

пред 5 години
Свет

Шпанската полиција заплени пет тони кокаин

пред 5 години
од утре до 29 мај

Кандидатите за полицајци на пракса на скопските крстосници

пред 5 години