Ознака: митинг
Македонија

Мицкоски: Поддржете ја Силјановска и да застанеме на патот на неправдите, криминалот и корупцијата

пред 2 години
Од митингот во Кратово

Сиљановска: Поддршката однадвор многу ни значи

пред 2 години
од митингот во Делчево

Силјановска: Употребата на македонскиот јазик не е мешање во внатрешните работи на Грција

пред 2 години
Македонија

Во ЖИВО: Митинг на Пендаровски и СДСМ во Штип

пред 2 години
од митингот во Берово

Силјановска: На една татковина и личи да има мајка, гласајте за жена

пред 2 години
Гордана Силјановска го презентира својот план и визија

ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Берово

пред 2 години
Македонија

(ВО ЖИВО)Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Гази Баба

пред 2 години
Македонија

Мицкоски: Заев и Пендаровски ги очекува пораз како никогаш до сега

пред 2 години
На митинг во Гевгелија

Силјановска: Нужна е темелна реформа на судскиот систем, мора да се заострат критериумите на изборот на судиите

пред 2 години
Македонија

Пендаровски: Со членство во НАТО и отварање на вратите на ЕУ имаме шанса за голем економски развој

пред 2 години
Македонија

Мицкоски: Во Европа не може да се оди со полни вреќи украдени пари

пред 2 години
На митингот во Велес

Силјановска: Ви го ветувам мојот респект

пред 2 години
кандидатот на алијанса на албанците и беса од тетовско желино

Река: За да биде држава, треба да има владеење на правото

пред 2 години
од централниот митинг во Скопје

Пендаровски: Фер и достоинствени избори ќе го заверат билетот кон подобра иднина

пред 2 години
на централниот митинг во скопје

Заев: Пендаровски ќе влече напред, а не назад кон минатото

пред 2 години
Македонија

ВО ЖИВО: Централен митинг на СДСМ во Скопје

пред 2 години
Македонија

Мицкоски: Македонија овој пат се брани со гласачко ливче

пред 2 години
Македонија

Заев: Ќе држиме лекции по економија

пред 2 години
од струмица

Заев: Животот се смени на подобро во земјава

пред 2 години
Кандидатката за претседател повика на масовна излезеност на изборите

Силјановска: Ако нема цензус, ќе го сменат Уставот – претседателот да се бира во Собрание

пред 2 години