Ознака: холивуд
на премиерата на новиот филм „Maleficent 2“

Анџелина Џоли после долго време ги покажа тетоважите: Што означуваат?

пред 8 мес.
времето го поминува со ќерка си

Бредли Купер каков што не сте навикнале да го гледате: Се вози со метро (ФОТО)

пред 8 мес.
Гламурозен и во осмата деценија

Холивудскиот заводник Ричард Гир денеска слави 70 роденден

пред 9 мес.
и повторно е најубава жена без конкуренција

Џулија Робертс во црно од глава до пети – лежерно низ улиците на Лос Анџелес

пред 9 мес.
ПОЧНУВА ФИЛМСКИОТ ФЕСТИВАЛ ВО ВЕНЕЦИЈА

Холивуд ја освојува Мостра – гламур, ѕвезди и контроверзи

пред 9 мес.
искрена порака на музичката ѕвезда

Шмркав, изневерував, но не сум лажго: Мајли Сајрус ја отвори душата по распадот на бракот

пред 10 мес.
Поранешниот ангел на Викторија Сикрет

Адријана Лима на црвениот тепих во секси црвен фустан (ФОТО)

пред 11 месец
едната ја направи на најболното место

Скарлет Јохансон ги покажа новите тетоважи (ФОТО)

пред 11 месец
засекогаш загубени вредни дела

Во пожарот во Холивуд во 2008 изгореле 500.000 песни, во пепел оригинали на Кет Стивенс, Нирвана, Клептон…

пред 12 мес.
Актерот доби свое место на Булеварот на славните во Холивуд

Кијану Ривс ги овековечи отпечатоците од своите дланки и нозе (ВИДЕО/ФОТО)

пред 1 година
средба на спрскиот претседател со филмската ѕвезда

Вучиќ и Џони Дип гушнати: Србија станува балкански Холивуд

пред 1 година
најгламурозната ноќ во Холивуд

Сè што треба да знаете за овогодинешното доделување на Оскар

пред 1 година
доделени филмските награди во холивуд

Златен Глобус за филмот за легендарната група Квин, „Боeмска рапсодија“

пред 1 година
Магазин

Не смееме да добиеме ниту едно бело влакно, се пожали Кетрин Зета Џонс

пред 1 година
Најновиот холивудски хит со проблеми пред премиерата

Сексуален предатор исфрлен од филмот Предатор

пред 2 години