Ознака: горан пандев
Спорт

Пандев ја завршува кариерата: Сакам да уживам со семејството

пред 2 години
Спорт

Омилен клуб на Пандев бил Црвена Звезда!

пред 2 години
Спорт

Пандев удри по ФФМ и претедателот Сејдини: Tиe се најголемото зло што го има македонскиот фудбал

пред 2 години
Спорт

Официјално: Пандев во Парма, соиграч ќе му биде Буфон

пред 2 години
Спорт

Пандев ќе игра уште една сезона за Џенова

пред 3 години
Македонија

Уште Пандев растура од шампионскиот тим на Интер од 2010 година

пред 3 години
Спорт

Дали Пандев ќе биде иден претседател на ФФМ?

пред 3 години
Спорт

Пандев: Направивме нешто што цела Македонија ја направивме горда, среќна

пред 3 години
Спорт

Емоции: Стефан Ристовски не може да ги запре солзите поради заминувањето на Пандев од репрезентацијата

пред 3 години
Спорт

Пандев и Мрме денеска за последен пат ги бранат боите на Македонија

пред 3 години
Спорт

Вака Пандев го постигна стотиот гол во Серија А

пред 3 години
Спорт

Пандев за грчки медиуми: На Грција прво ми текнува одмор и лето

пред 3 години
Спорт

Пандев на сликичките на „Панини“ за ЕП (ФОТО)

пред 3 години
Спорт

Пандев ги повикува навивачите да ги бодрат во Романија и во Холандија

пред 4 години
Спорт

Пандев: Се надевам на некој бод на ЕП

пред 4 години
Спорт

Пандев пред Косово: Подготвени сме и се надеваме на победа

пред 4 години
Спорт

Пандев со нов имиџ го гледаше својот клуб (ФОТО)

пред 4 години
Спорт

Нашиот Пандев се поблиску до опстанок во Серија А

пред 4 години
Спорт

Пандев: Италијанците го сакаат животот како нас Балканците

пред 4 години
Спорт

Пандев моли мечот со Косово да се одложи, власта и ФФМ засега глуви

пред 4 години