Ознака: ѓорче петров
Македонија

Ѓорчепетровци кажаа стоп за урбаната мафија

пред 5 мес.
Македонија

Со општинско возило во Ѓорче Петров се дели поткуп по домови (ВИДЕО)

пред 7 мес.
Македонија

По примерот на Кисела Вода и во Ѓорче Петров ќе никнат 100 нови згради?

пред 1 година
од 09 часот па до завршување на поправките

Денес бев вода делови од Ѓорче Петров

пред 2 години
Македонија

Стојаноски: Наумоски нe запиpa да ги узypпира зeлeните површини , на удap е и eдинcтвениoт пapк во Ѓорче Петров

пред 2 години
Македонија

По долги години: Се реконструира влезот во Скопје од Ѓорче Петров (ВИДЕО)

пред 2 години
Македонија

Неговото убиство останува мистерија: Одбележани 98 години од смртта на Ѓорче Петров

пред 2 години
„трките“ станаа секојдневие

Брзи и бесни: Како се вози низ Ѓорче Петров (ВИДЕО)

пред 2 години
Македонија

Мицкоски во Ѓорче Петров: Нема да биде Стево, Гордана ќе биде

пред 2 години
Митинг во Ѓорче Петров

Сиљановска: Мислеа дека под плаштот на ЕУ и НАТО ние ќе го заборавиме или ќе го жртвуваме името, погрешија

пред 2 години
ПОЖАР И ВО ЗАПАДНИТЕ СКОПСКИ ПРЕДГРАДИЈА

Запалена дива депонија – горат 40 камиони гранки, гуми и друг отпад

пред 2 години
конечно падна одлука

Филипче: Локацијата на новиот Клинички центар ќе биде во Ѓорче Петров

пред 2 години
Македонија

Новиот Клинички Центар најверојатно ќе се гради во Ѓорче Петров

пред 2 години
Македонија

Ѓорѓиевски: Убиството во Ѓорче Петров е доказ дека криминалот владее на улиците

пред 2 години
Македонија

Кои се мотивите за убиството во Ѓорче Петров?

пред 2 години
И опозицијата се вклучува во дебатата

Владата размислува новиот клинички центар да го гради во Ѓорче Петров (ВИДЕО)

пред 2 години
МАКРАДУЛИ НАЈАВИ НОВ ПРОЕКТ

Две училишта во Ѓорче Петров ќе се загреваат еколошки

пред 2 години
Мерните станици регистрираа загаденост 40 пати над дозволеното

Ѓорче Петров се задуши

пред 2 години