Ознака: Барселона
Поради политичките немири во Барселона

„Ел класико“ на 26 октомври, наместо на Камп Ноу ќе се игра на Сантијаго Бернабеу?!

пред 9 мес.
Според статистичките податоци

Во Лигата на шампионите: Меси и Гризман немаат скоро никаков контакт на теренот

пред 9 мес.
Хрватскиот фудбалер не добива шанса во Барселона

Сопругата на Ракитиќ во негова одбрана: Не заслужуваш ваков однос од клубот (ФОТО)

пред 9 мес.
Спорт

Барса од следната сезона ќе има нов дрес

пред 9 мес.
Спорт

Машина за пари: Барса планира да има приход од една милијарда евра годишно

пред 10 мес.
Прво коло од Лигата на шампионите

Наполи со Елмас го сруши шампионот, Барса се спаси во Дортмунд (ВИДЕО)

пред 10 мес.
бразилецот дочекан со свирежи и навреди

Нејмар: Отсега секој натпревар ќе ми биде гостување

пред 10 мес.
се уште се опоравува од повредата

Меси веројатно нема да игра против Валенсија

пред 10 мес.
го совлада германски Кил

Барселона ја одбрани титулата на Супер Глоуб, трет пат по ред

пред 10 мес.
крај на трансфер сагата или маркетиншки трик?

Фотографија на Нејмар во дрес на Барселона ја брануваше јавноста (ФОТО)

пред 10 мес.
Каталонците му укажаа чест на легендарниот фудбалер и тренер

Јохан Кројф доби статуа на „Камп ноу“ (ФОТО)

пред 10 мес.
Каталонците ја отфрлија понудата

Јувентус го нуди Емре Џан во замена на Иван Ракитиќ

пред 10 мес.
Оформена зона на безбедност од 250 метри

Плажа во Барселона евакуирана поради експлозивна направа (ВИДЕО)

пред 10 мес.
Спорт

Фудбалерите на Барса и Реал вредат колку третина од македонскиот буџет

пред 11 месец
Кралевите на бразилецот му понудија договор од 200 милиони евра

ПСЖ сака една ѕвезда од Реал Мадрид како дел од било кој договор со Нејмар

пред 11 месец
ќе ја доживее ли судбината на Златан Ибрахимовиќ

Меси брутално го изигнорира Антоан Гризман (ВИДЕО)

пред 11 месец
камбек на ноу камп

Нејмар се согласил за помала плата да се врати во Барселона?

пред 1 година
Им земаат голем дел од колачот

Десет европски градови во битка со платформата Аирбнб – кој ќе ја добие војната?

пред 1 година
АНКЕТА

Навивачите на Барселона не сакаат враќање на Нејмар

пред 1 година
Спорт

Во Барса преку врски: Холанѓанец потпиша бидејќи татко му е менаџер (ФОТО)

пред 1 година