Хрватската и регионална музичка ѕвезда, Северина Вујиќ, синоќа официјално пред јавноста го претстави долго очекуваниот 13-ти албум „Хало“ во присуство на соработниците, пријателите и фановите.

Со најавата за „земјотресна“ турнеа, Северина ја претстави и својата соработка со компанијата Ракутен Вибер, една од водечките светски апликации за размена на пораки, преку сопствени пакети на Вибер стикери.

Премногу сум среќна што соработувам со нив, посебно што лично сум обожавателка на Вибер стикерите. Се надевам дека ќе уживате“, изјавила Северина.

Погледнете како изгледаат Вибер стикерите со Северина.