Ознака: фото
ја привлекол неговиот физички изглед

Тој има 74, а неговата свршеница 21: Не сум со него заради парите, ние се сакаме

пред 14 часа
Свет

Војувал во Чеченија, со контакти кај ИСИЛ: Ова е напаѓачот од Утрехт (ФОТО)

пред 16 часа
Поранешен агент открива

За време на протестот пред РТС било запалено светло во 77 амбасади

пред 2 дена
по насилниот упад во државната телевизија на србија

Директорот на РТС: Низ ходниците поминуваа луѓе со моторна пила, протестот го загуби легитимитетот

пред 2 дена
не може да крене глава од додворувачи

Алиша е најзгодната Британка (ФОТО)

пред 3 дена
27 месеци по неговата смрт

Уметничката колекција на Џорџ Мајкл продадена за 15 милиони долари

пред 3 дена
Регион

Србија, Бугарија, Хрватска, Босна: Терористот од Нов Зеланд го прошетал целиот Балкан (ФОТО)

пред 3 дена
Спорт

Што е животот: Го чуваше Роналдо а сега работи во желеница и едвај преживува (ФОТО)

пред 3 дена
најави кривична пријава за претседателката на ДКСК

Градоначалникот на Вевчани: Ако не сум доставил анкетен лист, како истиот се нашол на веб страната?

пред 3 дена
Неговиот телохранител открива

Милошевиќ се криел во „стокец“ за време на бомбардирањето

пред 3 дена
Свет

Херојот од џамијата: Се фрлил пред терористот за да го спаси пријателот (ФОТО)

пред 3 дена
Магазин

Кристијано имал тежок избор: Се двоумел дали да ја одбере Георгина или Александра (ФОТО)

пред 4 дена
Економија

Бектеши: Влезот во НАТО ја осигура стабилноста на државата што придонесе за рекорден раст на инвестициите

пред 4 дена
компанијата на цукерберг се огласи на твитер

Фејсбук ја обвини „промената во конфигурацијата” за падот на мрежата

пред 4 дена
Македонија

Почна изрекувањето на пресудите за 27 април (ФОТО)

пред 4 дена
Има капацитет дневно да прима 30.000 пациенти

Во Анкара отворена најголемата градска болница во Европа (ФОТО)

пред 4 дена
прво големо мафијашко убиство по декади

Кумот на Њуjорк од фамилијата Гамбино убиен со шест куршуми па прегазен

пред 5 дена
се исклучува можноста за софтверски напад

Фејсбук го трпи најтешкиот прекин во својата историја

пред 5 дена