Ознака: Златан Ибрахимовиќ
Магазин

Хрватите до Ибрахимовиќ: Пееш песни од пејачка што славеше со четиниците во Вуковар (ФОТО)

пред 2 дена
Магазин

Нада Топчагиќ е омилена пејачка на Златан од детството (ВИДЕО)

пред 3 дена
Спорт

Златан пее „Јутро је“ (ВИДЕО)

пред 6 дена
Спорт

Мрш „балијо“: Навивачите го навредуваа Златан, Звезда му се извини (ВИДЕО)

пред 2 недели
Спорт

Погледнете ги Златан и Пандев во Ѓорче Петров (ВИДЕО)

пред 4 недели
Спорт

Mилан еден месец без Ибрахимовиќ

пред 4 мес.
Спорт

Mилан со Ибрахимовиќ се враќа на голема врата

пред 4 мес.
Спорт

Само 0-0 дома: Ибрахимовиќ не му помогна на Милан

пред 1 година
Спорт

Дали Ибрахимовиќ ќе го извади Милан од криза?

пред 1 година
Спорт

Ниту Милан, ниту Болоња: Ибрахимовиќ го избра Хамарби

пред 1 година
Спорт

Ибрахимовиќ со порака до навивачите во САД: Дојдов, видов, сега вратете се на гледање безбол

пред 1 година
Спорт

Роналдо на ѕидот: Како изгледала детската соба на Ибрахимовиќ (ФОТО)

пред 1 година
би бил добро засилување во нападот

Лапсуз на Просинечки: Ибрахимовиќ повикан во репрезентацијата на БиХ (ВИДЕО)

пред 2 години
ќе ја доживее ли судбината на Златан Ибрахимовиќ

Меси брутално го изигнорира Антоан Гризман (ВИДЕО)

пред 2 години
Љубовната приказна на шведската фудбалска ѕвезда

Сопругата на Ибрахимовиќ: Me изнервира кога со Ферарито ме блокираше со мојот Мерцедес

пред 2 години
му го згрешиле дресот

Кој е тој „Ирбахимовиќ“

пред 2 години
победа за ла галакси

Златан тресе мрежи и на 37 години

пред 2 години
и двата тима му се драги

Се јави Ибра: Не можам да бирам помеѓу ПСЖ и Јунајтед

пред 2 години
„Народњаците“ му се прв избор

Златан одлепува по Цеца, а има и нејзина омилена песна (ВИДЕО)

пред 2 години
Фудбалерот го откри својот ритуал во соблекувалната

Ибрахимовиќ се мотивира со Халид Бешлиќ (ВИДЕО)

пред 2 години