Ознака: владимир милчин
Македонија

Милчин: Ќе прифатиме ли дека бугарскиот устав е божја заповед?

пред 2 години
Македонија

Mилчин: Koвачевски е тотално бос политичар, Пендаровски нешто знае

пред 2 години
Македонија

Mилчин: Kовачевски се однесува како да није одавде“

пред 2 години
Македонија

Некогашниот најголем поддржувач на Заев деки Македонија е конфедерација на арамиски гнезда

пред 3 години
Македонија

Милчин: Заев нема мандат да ја прекројува историјата

пред 4 години
Македонија

Милчин разочаран од Заев: Го опи мирисот на власта

пред 4 години
За случајот “Рекет“ верува дека политиката е замешана

Милчин: Правдата изгледа не живее во Македонија, а надежта е мртва (ВИДЕО)

пред 5 години
ИНТЕРВЈУТО НА ГРЧКАТА ТВ КАКО ПОВОД

Милчин до Заев: Ги навредувате Македонците

пред 5 години
Професорот реагира за интервјуто на министерот во однос на дивоградбите во Охрид

Милчин до министерот Адеми: Како не ти е срам?

пред 5 години