Ознака: трансфер
Каталонците ја отфрлија понудата

Јувентус го нуди Емре Џан во замена на Иван Ракитиќ

пред 2 години
по шпекулациите дека си заминува

Солскјер: Погба ќе остане во Манчестер јунајтед

пред 2 години
Сè може да се случи

Зинедин Зидан не ја исклучува можноста за трансфер за Нејмар

пред 2 години
Кралевите на бразилецот му понудија договор од 200 милиони евра

ПСЖ сака една ѕвезда од Реал Мадрид како дел од било кој договор со Нејмар

пред 2 години
Економија

КСС: Владата да се откаже од идејата за трансфер од јавен во приватен сектор

пред 2 години
како администрацијата ќе биде атрактивна за приватниот сектор

ССК: Многу дилеми за најавите за трансфер на вработени од јавниот во приватниот сектор

пред 2 години
легендата се враќа дома

Џиџи Буфон на чекор да се врати во Јувентус

пред 2 години
потезите му се како на Лионел Меси

Реал Мадрид се засили со „Јапонскиот Меси“ Такефуса Кубо

пред 2 години
аргентинецот признава

Ди Марија: Ако одам во Барселона, тоа ќе биде поради Меси

пред 2 години
атлетико мадрид подготвен да плати 15 милиони евра

Уште еден клуб во трката за македонскиот репрезентативец Елиф Елмас

пред 2 години
доколку не продолжи договорот со рафа бенитез

Легендата на Германија Јирген Клинсман преминува во Њукасл?

пред 2 години
луди суми

Премиерлигашите на менаџери на фудбалерите потрошиле 260 милиони евра

пред 2 години
кралевите за Жота се спремни да платат 30 милиони евра

Реал не се откажува од „новиот Роналдо“

пред 2 години
по пет и пол години поминати со „црвените ѓаволи“

Манчестер јунајтед се раздели од Белгиецот: Фелаини заминува во Кина

пред 2 години
Првиот голем трансфер во 2019 година

Пулишиќ за 64 милиони оди во Челзи

пред 2 години
сака да замине во премиер лигата

Кејлор Навас ќе го напушти Реал Мадрид во јануари

пред 2 години