Ознака: пошта
Магазин

Зградата на Главна Пошта на листата од седум најзагрозени споменици во Европа за 2021 година

пред 4 недели
Економија

Пошта воведе нова услуга: Изводите од матична евиденција поштарите ќе ги носат на врата

пред 2 мес.
Економија

Од денеска повторно може да се плаќаат сметки во Пошта

пред 2 мес.
Економија

За десетина дена сметки ќе се плаќаат и на поштенските шалтери

пред 3 мес.
Економија

Макрадули: Од 1 март граѓаните ќе може да плаќаат во Пошта со најниски провизии

пред 5 мес.
Економија

Сметки повторно ќе се плаќаат во Пошта, Владата одобри соработка со Халк банка

пред 5 мес.
Економија

Две недели се чека Владата да ја потврди одлуката за нова банка во Пошта

пред 5 мес.
Македонија

Макрадули најави реновирање на зградата на поштата која настрада од пожар

пред 6 мес.
Македонија

Јани Макрадули избран за генерален директор на „Пошта“

пред 6 мес.
Економија

Пошта не избра банка: Колку пензионери од Еуростандард месецов ќе останат без пензија

пред 7 мес.
Македонија

За либерализација на пазарот ќе почекаме: Државната Пошта и натаму ќе го има ексклузивитетот на поштенскиот пазар

пред 1 година
Полицијата засега не открива колку пари со себе зеле крадците

Ограбена поштата во пробиштипското село Злетово

пред 2 години