Ознака: дете
Регион

Пронајдено е двегодишното дете кое се изгуби во шума

пред 2 години
Македонија

Меѓу заболените од Ковид-19 во Дебар и едногодишно дете

пред 3 години
Македонија

Ученик паднал од прозор во основно училиште

пред 5 години
симбол на љубовта каква досега не сте виделе

Магнетна резонанца за прв пат снимила мозочна активност која ја означува врската меѓу мајката и детето

пред 5 години
монструозен чин

Татко го фрлил бебето во рекa, па отишол на пијачка (ВИДЕО)

пред 5 години
Магазин

Докторите извадиле 526 заби од устата на седумгодишно дете (ВИДЕО)

пред 5 години
Магазин

Освен торби, на аеродромската лента за багаж се најде и двегодишно дете ( ВИДЕО)

пред 5 години
Магазин

Хари и Меган ќе ја скршат вековната забрана, а Кралицата е во шок

пред 5 години
Македонија

Младоженец купил невеста за 1.600 евра- ОЈО со обвинителен акт за трговија со дете

пред 5 години
Македонија

Во базен на угостителски објект во Скопје се удави пет годишно дете

пред 5 години
Свет

Алжирски имигрант спасил двегодишно девојче при пад од прозор во Истанбул (ВИДЕО)

пред 5 години
играло на лулашките во забавниот парк на Спортскиот центар во Тетово

Шестгодишно дете од Прилеп исчезнало во Тетово

пред 5 години
во близина село Батинци, Скопско

Седумгодишно дете се бори за живот по удар од автомобил

пред 5 години
Невремето зема жртви

Шестгодишно дете исчезнато во надојден поток поради бурата во БиХ (ВИДЕО)

пред 5 години
Македонија

Куче искаса петгодишно дете на Матка

пред 5 години
ДРАМА СО СРЕЌЕН КРАЈ

Петгодишно дете преживеало само 24 часа во аргентинската пустина, јадело трева и пиело вода од поток

пред 5 години
На Клиниката за детски болести

13-месечно бебе е третата жртва од морбили

пред 5 години
И ги уапсија родителите

Двегодишно девојче со рацете во вис тргна кон полицијата (ВИДЕО)

пред 5 години
Ужас во Австралија

Родителите едвај спасија дете од нападот на питон (ФОТО)

пред 5 години
Магазин

Шокантно – дете излетува од автомобил заедно со седиштето и паѓа на сред прометна улица (Видео)

пред 5 години