Ознака: демант
Економија

ФИТР: Шпекулациите дека бил склучен ваков договор се целосно неточни и измислени

пред 3 дена
Македонија

Обвинувањата на ММА за учество во „Пиратство“ се неточни и тендециозни

пред 7 мес.
Економија

ФИТР: На ВМРО-ДПМНЕ им пречи растот од 3200 проценти поддршка за компаниите

пред 1 година
Македонија

Орка Холдинг го демантира Костадинов: Не финансираме изборни кампањи на ВМРО ДПМНЕ

пред 1 година
демантирано

СЈО за Пресинг ТВ: Катица Јанева не дала наредба за претреси

пред 1 година
демант од ДУИ

Груби: Нема разрешени во ДУИ, туку се објавени внатрепартиските избори

пред 1 година
МАКЕДОНСКОТО МНР ЈА ДЕМАНТИРА МОСКВА

Руското МНР изнесува невистини со кои се компромитира политичкиот процес во РМ

пред 2 години
ВИЗАНТИСКИ ИГРИ ВО АТИНА

Каменос демантира телефонски раговор со Ципрас за планот „Б“ за Македонија, го местеле од Сириза

пред 2 години