Ознака: центар
Македонија

Одбраната бара сослушување на Коневски, Божиновски, Протугер и владиката Агатангел

пред 1 месец
Судење за настаните пред општина Центар

Јанакиески бил прислушуван од 2013 до 2015 година

пред 1 месец
Македонија

Алсат-м: Боки 13 пренесен во Ургентен центар

пред 1 година
Центарот за социјални грижи информира

Децата оставени сами во автомобил времено одземени од родителите (ВИДЕО)

пред 1 година
Судот одлучи да ја чека разврската за Катица Јанева

„Насилство пред Општина Центар“ продолжува на 10 септември

пред 1 година
Македонија

Без струја денеска делови од Карпош, Центар, Чаир и Бутел

пред 1 година
Македонија

Без вода денеска дел од корисниците од општина Центар

пред 1 година
Спорт

Полски навивачи го запоседнаа центарот на Скопје(ФОТО)

пред 1 година
Конечно решен спор

За првпат по 46 години центарот на Париз со нов облакодер

пред 1 година
Македонија

Од утре до понеделник бесплатно паркирање во Центар

пред 2 години
Македонија

ВО ЖИВО: Прес-конференција на градоначалникот на Центар, Саша Богдановиќ, откако Уставниот суд дозволи да се гради во Центар

пред 2 години
На денешното рочиште беа изведени материјални докази предложени од СЈО

Судењето за насилствата пред општина Центар продолжува на 6 февруари

пред 2 години
АДСДП повеќе не стопанисува, а извадените месечни карти ќе се користат во катните гаражи

Паркингот „Центар“ кај хотелот „Холидеј ин“ престанува со работа

пред 2 години
Македонија

Во сабота “Бела Ноќ” во Скопје- бесплатен превоз на ЈСП

пред 2 години