Ознака: болница
Македонија

1.000 граѓани Велигден го минуваат во болница, слободни уште 740 кревети

пред 1 нед.
Македонија

Болницата „Жан Митрев“ со пакети за лекување од Ковид-19: На полуинтензивна нега 10 дена ќе чини 6.000 евра

пред 1 месец
Македонија

Премиерот Заев изненаден и го боли: Дваесет отсто од возрасните не дошле да се вакцинираат

пред 1 месец
Свет

Берлускони во болница

пред 2 мес.
Спорт

Џиџи хоспитализиран поради компликации од коронавирус

пред 2 мес.
Македонија

Британскиот сој на коронавирусот ја наполни болницата во Прилеп

пред 3 мес.
Македонија

Пациент се фрлил од прозорец на ГОБ „8 Септември“

пред 3 мес.
Регион

Пожар во ковид болница во Букурешт, настрадаа четири лица

пред 3 мес.
Регион

Чедомир Јовановиќ ја преброди кризата, конечно се чувствува подобро

пред 4 мес.
Регион

Лидерот на ЛДП на Србија, Чедомир Јовановиќ во тешка состојба по прележаната корона

пред 4 мес.
Свет

Хонг Конг соочен со четвртиот бран на Ковид-19: Болница стана жариште

пред 4 мес.
Македонија

Охридската болница остана без компјутерски томограф, пациентите се препраќаат во Струга

пред 5 мес.
Регион

Милорад Додик хоспитализиран

пред 5 мес.
Регион

Додека Заев и Филпче се фалат со монтажни, Вучиќ за неколку месеци изгради вистинска болница (ФОТО)

пред 5 мес.
Магазин

Др. Балев со трогателна приказна: Свесен сум за строгите протоколи, но и помогнав на мајката да стане од кревет, ја облеков во скафандер и ја однесов за да се збогува со синот

пред 5 мес.
Македонија

ДЗСИ наложи итно санирање на руинираните простории во битолската болница

пред 5 мес.
Македонија

Хорор во битолската болница: На два кревети пациенти примаат инфузија, а на другите два лежат мртовци

пред 6 мес.
Македонија

Се помалку слободни места: 1292 пациенти се лекуваат од корона во болниците

пред 6 мес.
Македонија

Жан Митрев: Јас и целиот тим се ставаме на располагање

пред 6 мес.
Регион

Српскиот патријарх Иринеј примен во болница поради влошената состојба со Ковид-19

пред 6 мес.