Премиерот на Албанија, Еди Рама е вистински хит во Охрид на средбата на регионалните лидери. Тој се појави во „кежуал“ издание, со спортско палто и црни „Адидас“ патики.

По се изгледа Рама е заљубен во своите патики и не ги соблекува дури и за официјалните средби.