Старлетата Ким Кардашијан имаше проблеми да ги скроти бујните гради на една забава во Њујорк.Таа се појави заедно со сопругот Кање Вест облечена во долг сребрен фустан со отворен грб.

Кога зачекори на црвениот тепих градите станаа немирни, на радост на папараците.