Ознака: закана
Македонија

Бајден: Западен Балкан продолжува да претставува закана за националната безбедност и надворешната политика на САД

пред 12 мес.
Регион

Родител на ученик во Загреб се заканувал дека ќе го повтори случувањето од Белград

пред 1 година
Македонија

СПЦ и се закани на Вселенската патријаршија ако ја признае автокефалноста на МПЦ-ОА

пред 3 години
Македонија

КСС: Да престанат заканите кон јавната администрација

пред 4 години
откако пјонгјанг денеска лансираше ракета

САД ја повика Северна Кореја да се воздржи од провокации

пред 5 години
уапсениот бил учесник во воена операција во Донбас

Уапсен човекот кој се закануваше дека ќе го разнесе мостот во Киев

пред 5 години
најавите за тужби претставуваат директен притисок врз работата на медиумите

Агенција за медиуми: Политичарите да се воздржат од тужби

пред 5 години
Новинарот што доби закана за тужба од премиерот

Александар Митовски: Изјавата на премиерот Заев не е ништо повеќе од паничен рефлекс

пред 5 години
предупредување поради вирусот во Конго

СЗО: Епидемијата на Ебола претставува меѓународна, но не и глобална закана

пред 5 години
Свет

Европол: Тероризмот и понатаму е голема закана за безбедноста

пред 5 години
ПИСМО ОД БЕЛАТА КУЌА ДО КОНГРЕСОТ

Македонија остана на радарот на Трамп – постои опасност од ектремисти

пред 5 години
Испраќаат порака преку медиумите

Кумановската група до Груевски, Ахмети, Мијалков и Јанкулоска: Ќе ве следиме до крајот на светот

пред 5 години
одреден му е притвор од 48 часа

Уапсен осомничен за заканите кон вработените на телевизијата Н1

пред 5 години
ЖЕСТОК ГОВОР НА ЛИДЕРОТ НА ГРЧКАТА ОПОЗИЦИЈА

Мицотакис се закани со вето: Преспанскиот договор нема врска со ЕУ

пред 5 години
Во градовите Кил, Ерфурт и Магдебург

Поради бомбашки закани евакуирани три суда во Германија

пред 5 години
поради тероризам и терористичка пропаганда

Уапсени момчиња кои на принцот Хари му впериле пиштол во главата

пред 6 години
ВОЈНА ЗА НАФТАТА?

Грчки пратеник бара да се потопуваат турски бродови

пред 6 години
Македонија

Битолчанец на фејсбук им се заканувал на пратеници – доби кривична

пред 6 години
МВР го испитува случајот

Ќе има ли одговорност за градоначалникот на Демир Хисар?

пред 6 години