Ознака: тотенхем
Спорт

Мурињо доби отказ од Тотенхем

пред 2 мес.
Спорт

Пречката на Градски се смали, резилот остана

пред 9 мес.
Спорт

Тотенхем најскап тим што ја газел македонската трева

пред 9 мес.
Спорт

Автограми од ѕвездите на Тотенхем за Пресинг ТВ (ФОТО)

пред 9 мес.
Ливерпул го совлада Тотенхем со 2:0

Ливерпул е нов фудбалски шампион на Европа (ВИДЕО)

пред 2 години
Спорт

Лудница во соблекувалната на Тотенхем (ВИДЕО)

пред 2 години
Инфаркт завршница во Амстердам

Тотенхем во финалето на Лигата на шампионите со гол во последната секунда (ВИДЕО)

пред 2 години
Спорт

Ајакс им беше во мислите: Нов пораз на Тотенхем

пред 2 години
Фенербахче се пофали

Тотенхем за Елмас нуди 20 милиони евра

пред 2 години
пред дуелот на црвените ѓаволи против спарс

Солскјер: Мечот против Тотенхем ќе биде мојот прв вистински тест

пред 2 години
Ревија голови во Лигата на шампионите

Шлаканица на реалноста за Црвена звезда (ВИДЕО)

пред 3 години
Почна Лигата на шампионите

Звезда ремизира со Наполи, хет-трик на Меси

пред 3 години