Ознака: судир
Регион

Судири во центарот на Атина, полицијата нападната со молотови коктели

пред 4 години
13-ти викенд како траат протестите

Повторно хаос во Хонк Конг: Полицијата употреби воден топ во сина боја (ВИДЕО)

пред 5 години
во близина на грчкиот остров Егина

Судир на две јахти во Грција, има и повредени

пред 5 години
14 повредени и двајца уапсени

Израелската полиција се судри со муслиманите на Курбан бајрам (ВИДЕО)

пред 5 години
незгода во лисиче

Се судриле двајца велосипедисти, жената завршила на Клиника

пред 5 години
напнато над балтикот

Руски „сухој“ пресретна американски и шведски шпионски авион над Балтикот (ВИДЕО)

пред 5 години
Македонија

Тројца повредени: Се судрија такси и „бе-ем-ве“ на булеварот „Борис Трајковски“

пред 5 години
Детали за судирот кај „Александар Палас“

Три лица со повреди, штетата околу 2.500 евра (ФОТО/ВИДЕО)

пред 5 години