Ознака: сообраќајна несреќа
Спорт

Излегле да се повозат: Загина млад фудбалер (ФОТО)

пред 1 месец
Хроника

Сообраќајка кај Илинден, се судрија две возила (ВИДЕО)

пред 10 мес.
Спорт

Тајгер Вудс итно хоспитализиран, откако излетал од патот со својот автомобил

пред 2 години
Македонија

Поради сообраќајна незгода во прекин сообраќајот на патот Кочани – Македонска Каменица

пред 3 години
Македонија

Четворица повредени во сообраќајката на патот Велес – Чашка

пред 3 години
Македонија

Тешко повреден тетовец – со БМВ излетал од патот

пред 3 години
Македонија

Почна судењето за сообраќајната несреќа кај Ласкарци

пред 3 години
сообраќајка на Илинденска

Пешаците кои ги удри мотоциклист се со тешки повреди

пред 3 години
судир на патничко возило и мотор

Две лица повредени во сообраќајката на патот Велес-Чашка

пред 3 години
веднаш по несреќата полицијата уапсила две лица

Во сообраќајна незгода во Грција загинаа шест мигранти

пред 3 години
Македонија

МВР со детали: Во несреќата кај Дебриште загинал 36 годишниот сопатник од „Голфот“

пред 3 години
Регион

Преживеа четири операции по судирот: Братчето не знае дека сестрата му загина (ФОТО)

пред 3 години
Македонија

Повредени се и деца: Сообраќајка на патот Велес-Катланово

пред 3 години
еден загинат и четиринаесет повредени

ЈО со првични сознанија за тешката сообраќајка кај Ново Село

пред 3 години
Македонија

Во тетовско Теарце: Момче без возачка со „Голф“ удрило во куќа

пред 3 години
Спорт

Познатиот српски кошаркар Огњен Кузмиќ во кома по тешка сообраќајна несреќа

пред 3 години
во селото кравари

Грк предизвика сообраќајка кај Битола

пред 3 години
возачот заспал, покажуваат првите резултати од истрагата

Детали за сообраќајката во Италија во која загина брачен пар од Скопје, а бебето остана живо

пред 3 години
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ бара одговорност и расветлување на случајот со сообраќајката во која учествуваше заменик министерот за култура Лазовски

пред 3 години
ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО СРБИЈА

Автобус на Ниш експрес се запалил по судар со камион – четири лица загинале, шест повредени

пред 3 години