Ознака: пречек
Скандирање, прегратки, солзи и насмевки за добредојде на шампионите

Да живее Вардар, да живее ракометот, да живее Македонија

пред 8 мес.
вардарци пречекани од десетици илјади фанови

ВО ЖИВО: Ракометните шампиони пристигнаа на плоштадот Македонија

пред 8 мес.
плоштадот македонија преполн

Ракометните херои на Вардар ги дочекуваат илјадници граѓани (ВИДЕО/ФОТО)

пред 8 мес.
Спорт

ВО ЖИВО: Хероите пристигнаа, ги чека преполн плоштад

пред 8 мес.
во Скопје ќе слета во 20 и 30 часот

Авионот ќе доцни: Ракометарите уште се во Келн

пред 8 мес.
Собир пред салата „Јане Сандански“ во 17 часот

Комити со дефиле и парада за ракометните шампиони

пред 8 мес.
Се уште нема точни детали за пристигнувањето на вардарци

Град Скопје организира пречек за ракометарите на Вардар

пред 8 мес.
Промена на плановите

Вардарци слетуваат во 16.15 часот

пред 8 мес.
Во организација на „Комити“

Пречек на ракометарите на Вардар: Понеделник, 22 часот, меѓународен аеродром Скопје

пред 8 мес.
Македонија

Во живо од пречекот на Тамара Тодевска на скопскиот аеродром

пред 8 мес.
Магазин

Се подготвува пречек на Тамара на аеродромот Скопје

пред 8 мес.
Видео со Папата и Премиерот стана вирално

Заев тргна да му ја бакне раката, Франциск нe мy дoзвoли (ВИДЕО)

пред 9 мес.
Грчкиот Премиер пристигна во Скопје

ВО ЖИВО: Пречек на Алексис Ципрас

пред 10 мес.