Ознака: горива
Економија

Горивата поскапуваат од еден до 1,5 денар за литар

пред 1 година
Економија

Ново поскапување на горивата од полноќ

пред 1 година
Економија

Горивата поскапуваат од полноќ за 3, 5 денари

пред 1 година
Економија

Секаде цените на горивата одат удолу-само кај нас угоре

пред 1 година
Економија

42 милиони евра за власта од граѓаните: Акцизата за горивата ќе се зголемува во просек за два денари

пред 1 година
Економија

Бензините поскапи за половина денар, дизелот иста цена

пред 2 години
Економија

Регулаторна ги објави новите цени на горивата

пред 2 години
Минатата недела немаше промена

Oд утре нова цена на горивата

пред 2 години
Економија

Поевтинуваат горивата, еве за колку

пред 2 години
ЦЕНОВЕН УДАР

Горивата поскапуваат за еден денар – на Макпетрол 95+ ќе чини 72 денари

пред 2 години
Економија

Нови цени на горивата

пред 2 години
пред две недели цените се зголемија

Од понеделник нови цени на горивата

пред 2 години
нова цена на горивата

Бензините поевтинуваат за четири денари, дизелот за 3,5

пред 3 години
Нереди во Париз

На Французите им пукна филмот поради цените на горивата (ВИДЕО

пред 3 години
Хрватска

Прв пат по 10 години, дизелот поскап од бензинот

пред 3 години