Ознака: ел чека
НОВО ОБВИНУВАЊЕ ЗА РЕКЕТ

Ел Чека: Фатиме, не верувам дека си го заборавила моментот со сината чанта!

пред 1 месец
Македонија

Ел Чека пушти нова „бомба“: Алими и Џафери договараат како да вработат ќерка на претседател на суд?!

пред 2 мес.
Македонија

Ел Чека до Ахмети: Сте ја допреле мојата 3 годишна внука, ќе се видиме и со вашите семејства

пред 2 мес.
Македонија

Исмет Гури: Јас бев жртва на протестот на семејството на Ел Чека

пред 2 мес.
Македонија

Приврзаниците на Ел Чека маршираа од Скендер Бег до Влада, инциденти пред протестот (ВИДЕО)

пред 2 мес.
Инциденти

Нападнати братот и мајката на Ел Чека на протестите во Скопје

пред 2 мес.
Македонија

ВО ЖИВО: Протести во Скопје организирани од Ел Чека

пред 2 мес.
Македонија

Според весникот „Лајм“: Висок функционер на ДУИ нарачател на атентат врз Ел Чека

пред 2 мес.
Македонија

Ел Чека му одговори на Заев: Знам кој ти е проблемот, пропадна планот за рекетирање и уценување

пред 2 мес.
му порача дека ќе одговара

Заев: Дајте ми број од Ел Чека да му се јавам (ВИДЕО)

пред 2 мес.
Македонија

Обвинителството се уште го истражува случајот со бомбите на Ел Чека (ВИДЕО)

пред 2 мес.
Македонија

Ел Чека пукна нова „бомба“ – тврди дека братот на Али Ахмети и Муса Џафери местеле тендери

пред 2 мес.
Македонија

Ел Чека до Заев: Кога ќе бараш САД да ме апсат, осигурај се дека зборуваш со Трамп

пред 2 мес.
Македонија

Заев: Објавивме се што знаевме за случајот со Мартин Нешковски

пред 2 мес.
Македонија

Братот на Ел Чека: вестите за моето апсење се лажни, бев во полиција да го пријавам протестот

пред 3 мес.
Македонија

Полицијата ја проверува папката на братот на Ел Чека

пред 3 мес.
Македонија

Поднесено обвинение против Ел Чека, за објавувањето „бомби“

пред 3 мес.
Протести против ДУИ во Тетово

Братот на Ел Чека ги предводеше демонстрантите: Полицијата ни се зaкануваше, многумина беа спречени да дојдат

пред 3 мес.