Ознака: данела арсовска
став на вмро-дпмне

Арсовска го потпиша истиот проект за пречистителна поради кој го разреши Перински и го клеветеше Мицкоски

пред 6 дена
Македонија

Арсовска, СДСМ, Левица и ДУИ гласаа против предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за изградба на улици и булевари

пред 3 мес.
став на вмро-дпмне

За долгот кон превозниците нема: Арсовска бара 11 милиони денари за ПР услуги

пред 3 мес.
Македонија

Oд „здравствени причини“ не присуствувате на седница, а наредниот ден се појавувате на телевизија…

пред 3 мес.
став на вмро-дпмне

Отворено се сомневаме дали Арсовска е деловно способна да го води Скопје?

пред 3 мес.
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ да побара оставка од Арсовска ако имаат принципи

пред 4 мес.
Македонија

Мицкоски за Арсовска: Јас не сум психијатар

пред 5 мес.
Македонија

Град Скопје е заглавен заради неспособноста на коалицијата Арсовска – СДС, велат од ВМРО ДПМНЕ

пред 5 мес.
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ бара оставка од Арсовска

пред 5 мес.
Македонија

„Фокус“: Наталија Ивчева на платниот список на Данела Арсовска, за едногодишен проект треба да добие 22.764 евра

пред 6 мес.
Македонија

Данела Арсовска во дресот на „огнената група“: Со скопските ЈП ќе директоруваат кадри на ДУИ и на ГРОМ

пред 6 мес.
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Насилството и малтретирањето вработени ли е новото Скопје на Данела Арсовска и на СДС?!

пред 6 мес.
Македонија

И социјалистите ја напуштија Данела Арсовска

пред 6 мес.
Македонија

ОЈО и Финансиска полиција го тресат Град Скопје?

пред 6 мес.
вмро-дпмне обвинува

Aрсовска е позната по реченицата „од утре да го нема“ кога треба да брка луѓе од работа

пред 6 мес.
Македонија

Луке Галевски со прашање до градоначалничката Арсовска: Дали го знаете овој лик?

пред 6 мес.
Македонија

Арсовска не знае за доста: Стотина вработени од Водовод остануваат на улица!?

пред 6 мес.
Македонија

Историјата се повторува: ВМРО-ДПМНЕ ги направи градоначалници и Пенов и Костовски а тие исто како Арсовскa го свртеа грбот

пред 7 мес.
Македонија

Арсовска бара одговорност за Перински, ама ни самата не знае за што!?

пред 7 мес.
Македонија

Перински и возврати на Арсовска: Не можам да си дозволам незаконито работење, ниту пак ќе подлегнам на притисоци

пред 7 мес.