Откако пред неколку дена Јелена Карлуша го пријави сопругот Душко за малтретирање, изледа дека брачниот пар се смири.Пејачката на Инстаграм објави фотографија од својот сопруг како фудбалското знаење го покажува со тоалетната хартија која деновиве е најбарана.

Време е за карантин, останете дома-напиша Јелена.