Корона кризата ја натера најголемата балканска звезда Лепа Брена да не бира каде ќе настапува.Taa пред неколку дена настапи во ресторанот „Национална класа“ во Белрад каде неколку часа забавуваше одбрани гости.

60 годишната Брена носеше црн фустан со краток корсет. На нозете имаше мрежести чорапи и кожни чизми.