Поп дивата Јелена Карлеуша реши да земе заслужен одмор и да замине на егзотично патување.Пејачката ги спакува куферите и замина во Дубаи, за да си дозволи мир и релаксација далеку од обврските.

Јелена изгледаше многу задоволно, а нејзиниот изглед предизвика воздишки кај многумина.

Во бикини кое го открива нејзиното извајано тело и со долга руса коса, Карлеуша привлече големо внимание кај туристите кои го држеле погледот кон неа.