Ознака: Јелена Карлеуша
Магазин

Селанке јас те плаќам, ќе правиш како што ќе ти кажам: Карлеуша се однесувала непристојно кон куќната помошничка (ФОТО)

пред 10 часа
Магазин

Карлеуша побесна: Го плукна и го опцу фотографот(ВИДЕО)

пред 4 дена
ангажирал друга која ќе биде под негова контрола

Душко ја отпушти дадилката бидејќи криела дека Јелена и Огнен се во врска

пред 1 нед.
Магазин

Карлеуша призна: Со Душко не сме заедно со години

пред 1 нед.
Магазин

Разводот не е само шпекулација: Душко на свадба без Карлеуша (ФОТО)

пред 2 недели
Магазин

Што ќе каже Душко: Jелена повторно провоцира (ВИДЕО)

пред 4 недели
Ја обвини дека го нарачала неговото убиство

Карлеуша се суди и со Цеца за партнерот од деведесетите години (ФОТО)

пред 1 месец
По обелоденувањето на аферата на Тошиќ со Сораја

Карлеуша и Душко со идентични пораки дека децата им се среќни (ФОТО)

пред 2 мес.
за прв пат на сцената по смртта на нејзината мајка

Фановите згрозени од однесувањето на Карлеуша на сцена (ВИДЕО)

пред 2 мес.
одново ги разбранува друштвените мрежи

Карлеуша најави развод? Јелена со нова порака ја откри вистината

пред 2 мес.
Како се запознале

Душко ја излажал Јелена колку години има само за да ја легне

пред 2 мес.
скапа разделба

Џип, вила и 3.000 евра месечно: Што ќе добие Карлеуша по разводот од Душко

пред 2 мес.
Пејачката повторно не се појави на судењето

Адвокатите на Огнен предложиле Карлеуша да биде приведена

пред 2 мес.
Магазин

Јелена сподели емотивна песна за почината мајка (ФОТО)

пред 2 мес.
Магазин

За да не заврши како мајка и: Карлеуша ја води Марина Туцаковиќ на лечење во Кина

пред 2 мес.
пропадна обидот за помирување

Одложено судењето за скандалот помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Врањеш (ВИДЕО)

пред 3 мес.
Софија Милошевиќ се огласи за нејзината улога во скандалот

Манекенката којашто беше во врска со Душко: Со Карлеуша станавме одлични пријателки

пред 3 мес.
не може да ја сокрие тагата

Кратка коса, црни очила: Прво појавување на Јелена по смртта на мајка и (ФОТО)

пред 3 мес.