Ознака: Трибина
лицемерие на дело

Иако се борат за „Северна“: СДСМ на трибината пееше „За многу години Македонци“

пред 1 месец
Дебата „Владеење на правото како императив за стабилни и предвидливи услови за водење бизнис“

Владеење на правото е императив за водење бизнис

пред 5 мес.
Удрен камен-темелник

Почна изградбата на нова трибина на стадионот во Чаир (ВИДЕО)

пред 7 мес.
трибина „Премостување на јазот меѓу понудата и побарувачката на трудот“.

Бизнисот има недостиг на кадри, а тоа лошо ќе влијае на економијата

пред 8 мес.
од трибината во велес

Пендаровски: Доколку другата опција победи тоа ќе значи враќање на Груевски

пред 9 мес.
Македонија

ВО ЖИВО: Трибина во Велес на претседателскиот кандидат Стево Пендаровски

пред 9 мес.
Средба со граѓаните „Да се гласа или не“

Сиљановска: Народот е помудар од сите ниски удари и шпекулации

пред 9 мес.
Македонија

Заев: Видовме 28 години гласовите што носат „сишол мурто за да дојде курто“

пред 9 мес.
Македонија

Пендаровски: Благодетите од Договорот со Грција веќе се чувствуваат во Гевгелија

пред 9 мес.
На трибина во Карпош

Пендаровски: Ако на 5 мај не победиме многу на малку, немој да ми излегувате на очи

пред 10 мес.
Македонија

ВО ЖИВО: Трибина на СДСМ во Карпош

пред 10 мес.
На трибината во Прилеп

Заев: Доста беше претседател кој прима наредби

пред 10 мес.
Македонија

Дескоска и Царовска на трибина во Штип говореа за реформите во насока на градење фер општество и повисок животен стандард

пред 12 мес.
дискутираат министерките Мила Царовска и Рената Дескоска

ВО ЖИВО: Владина трибина во Штип: „Фер општество – шанса за сите!“

пред 12 мес.
Премиерот Зоран Заев и министерот за транспорт, Горан Сугарески на средба со граѓаните

ВО ЖИВО: Трибина во Охрид: Силна економија, шанса за сите

пред 12 мес.
Економија

ВО ЖИВО: Премиерот, Зоран Заев и вицепремиерот Кочо Анѓушев на трибината „Силна економија“ во Велес

пред 12 мес.