Ознака: сообраќајка
кај Спомен-паркот „12 младинци“ во Моклиште кај Ваташа 

Тешко повреден моторциклист во сообраќајка

пред 4 дена
Трагедија

Брачен пар од Скопје загина во сообраќајка во Италија, нивното бебе остана живо (ВИДЕО)

пред 1 нед.
возел во спротивна насока

Мопедист загина во сообраќајка на новиот автопат

пред 2 недели
Македонија

Сообраќајка на патот Штип – Кочани, има и повредени

пред 2 недели
Се здобило со тешки телесни повреди

Малолетник на мотор удрил и повредил шестгодишно дете

пред 2 недели
Преголемата брзина причина за кобната сообраќајка

Автомобилот во кој загина Хозе Антонио Рејес возел 237 км/ч

пред 2 недели
Судар на македонски камион и босански автобус

Детали за сообраќајката во која загина македонски камионџија во Хрватска (ФОТО)

пред 3 недели
Во несреќата учествувале камион и автобус

Македонски возач загина, десетина повредени при тешка сообраќајка во Хрватска

пред 3 недели
Трагична смрт на поранешниот фудбалер на Севилја, Реал Мадрид, Атлетико, Арсенал ...

Во сообраќајка загина Хозе Антонио Рејес

пред 3 недели
Македонија

Синот на Митко Јанчев тешко повреден во сообраќајка

пред 3 недели
Сообраќајот е во прекин, се врши увид

Едно лице го загуби животот, а има и повредени во сообраќајката на патот Кичево-Охрид (ФОТО)

пред 1 месец
во близина село Батинци, Скопско

Седумгодишно дете се бори за живот по удар од автомобил

пред 1 месец
мотоциклист удри во рено

Малолетници на мотор повредени во сообраќајка во Битола

пред 1 месец
Удрил во оставените стари столбови

Камион се заби во старата патарина кај Градско (ФОТО-ВИДЕО)

пред 1 месец
Извршен увид на сообраќајката кај Драчево

Непосредно пред сударот „реното“ преминало на спротивната лента

пред 1 месец
Поради сообраќајка 

Блокиран патот Крива Паланка – Деве Баир

пред 1 месец
Тешка сообраќајна несреќа предизвикана од Балканец

Србин дивееше во Германија: Со „БеЕмВЕ“ разнесе „Форд“ и усмрти еден човек (ВИДЕО)

пред 2 мес.
неверојатна реакција

Возач за влакно избегна сериозна катастрофа (ВИДЕО)

пред 2 мес.