Ознака: пратеници
Македонија

Претседателот Пендаровски за Фактор: Небулозни се тврдењата дека само како Бугари можеме да влеземе во ЕУ, бројката од 80 пратеници не е недостижна

пред 1 година
Македонија

Мицкоски до пратениците на СДСМ: Одбијте го предлогот и застанете на страната на народот

пред 2 години
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Ќе го разреши ли власта на СДСМ и ДУИ државниот функционер, кој се заканува со кршење коски на пратеници?

пред 2 години
Македонија

Филипче: Пратениците ќе се вакцинираат со „Спутник В“

пред 3 години
Македонија

Марјан Ѓуровски: Како тоа пратениците „случајно“ ќе се вакцинираат со „Фајзер“???

пред 3 години
Македонија

Кривични пријави за скафандер-пратениците и Талат Џафери

пред 3 години
Македонија

Пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ ќе поднесе кривични пријави против скафандер-пратениците

пред 3 години
Македонија

Протоколот по кој гласаа пратениците со скафандер не се однесува на позитивни на корона вирусот

пред 3 години
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ поднесе предлог за пратениците да имаат само македонско државјанство, СДСМ e н потег

пред 3 години
Македонија

Матурантите со писмо до пратениците, бараат измени на Законот за средно образование

пред 3 години
Македонија

Пратеничка од ВМРО-ДПМНЕ позитивна на Ковид-19

пред 4 години
иницијатива

Група пратеници бараат Македонија да биде една изборна единица

пред 5 години
Свет

Британски пратеници подготвени правдата за Брегзит да ја бараат на суд

пред 5 години
Договорот на ново гласање

Британските пратеници по третпат ќе гласаат за договорот за Брегзит

пред 5 години
Македонија

Кривичен му возврати на Џафери: Без одземен имунитет, не можеме да определиме притвор

пред 5 години
Реакции на завршните зборови на обвинителството за настаните од 27 април

Осумтемина независни „превеслани жедни преку Вардар“?!

пред 5 години
Македонија

Независните од ВМРО-ДПМНЕ ќе се борат за побрза интеграција на Македонија во ЕУ и НАТО

пред 5 години
СЕВЕРНА ГРЦИЈА СЕ РАЗБУДИ СО ПОСТЕРИ

Пратениците што ќе гласаат „за“ Преспанскиот договор наречени предавници

пред 6 години
Експремиерот Никола Груевски на „Фејсбук“

Груевски: За пратениците на мнозинството, ова не е ноќ за спиење

пред 6 години
Против Б.Б. ќе биде поднесена кривична пријава.

Скопјанец се заканувал на пратеници преку „Фејсбук“

пред 6 години