Ознака: осуда
Регион

Ковачев со критики до Димитров за настапот ПССЕ: Не ви прави чест најбесрамно да лажете

пред 3 недели
Свет

Меѓународната заедница го осуди воениот удар во Мјанмар

пред 9 мес.
реакција по нападот врз екипата на ТВ 21

ЦИВИЛ: Слободата на информирање не смее да биде загрозена

пред 3 години
ОБВИНУВАЊЕ ЗА ВАЛКАНА КАМПАЊА

СДММ: ВМРО-ДПМНЕ преку УМС спроведува неморална кампања во која вмешува деца на политичари

пред 3 години
Бараат одговорност од виновниците

Делегацијата на ЕУ со остра осуда за инцидентот

пред 3 години
МВР да го расчисти случајот, виновниците да бидат санкционирани

Реакции и осуда по нападот на новинарката Мирјана Мирчевска

пред 3 години
Францускиот претседател се подготвува за 11 ноември

Макрон се „лизна„ на маршал Петен

пред 3 години
РЕАКЦИЈА ОД ДИЈАСПОРАТА

ОМД: Македонија изврши самоукинување, а не меѓупартиско помирување

пред 3 години