Ознака: онлајн
Македонија

Сите опции во игра, од онлајн настава до продолжен зимски распуст

пред 2 години
Магазин

МКЦ утре онлајн ќе слави роденден

пред 3 години
Магазин

Онлајн промоција на Автобиографијата на Марко Цепенков

пред 3 години
Македонија

Денеска и утре онлајн дискусии на македонско-бугарската Мешовита комисија за историски и образовни прашања

пред 3 години
Македонија

Џафери: Собранието нема целосно да работи онлајн, тоа не е идејата

пред 4 години
Македонија

Алијанса на Албанците и Алтернатива се против онлајн работа на Собранието

пред 4 години
Економија

АСОМ бара уредбата за онлајн обложување да се преточи во трајно законско решение

пред 4 години
Магазин

Онлајн изложба на на Славица Јанешлиева

пред 4 години
Македонија

Во Собрание нема консензус за предлогот пратениците да работат онлајн

пред 4 години
Македонија

Николоски и Ѓорчев учествуваа на Политичкото Собрание на Европската народна партија(ЕПП)

пред 4 години
Магазин

Интернационален видео проект „Револуција во живо“ на режисерката Теа Беговска

пред 4 години
со корона кризата се сменија и навиките

Македонските граѓани во март потрошиле 10,1 милион евра онлајн

пред 4 години
Македонија

Студентите на Меѓународниот Балкански Универзитет од понеделник со 100% онлајн настава

пред 4 години
само 13 проценти кај нас, а 50 проценти во еу

Во Македонија резервација на одмор – онлајн се уште е табу

пред 5 години
Акција на полицијата во Токио

Јапонски ученик онлајн продавал ураниум и експлозиви

пред 5 години
поради тероризам и терористичка пропаганда

Уапсени момчиња кои на принцот Хари му впериле пиштол во главата

пред 5 години