Ознака: недвижности
Економија

Кој купи стан купи: Недвижностите поскапеле за 21,2 отсто во третиот квартал годинава

пред 2 години
Економија

КОВИД-19 ја намали продажбата на недвижности, цените непроменети

пред 4 години
ако не сте клаустрофобични, секако

Како изгледа животот во само 8 квадрати?

пред 5 години
хрватска и црна гора бележат раст во просек од 10 отсто

Скокна цената на становите на Јадранот, еве колку чини квадрат

пред 5 години
Економија

Прва масовна аукција на недвижности во Грција

пред 5 години
Магазин

Куќата на серискиот убиец Чарлс Менсон ставена на продажба за 1,98 милиони долари

пред 5 години
експанзија на пазарот со недвижности во србија

Цената за метар квадратен во Белград и до 3200 евра

пред 5 години
за облакодер и терен за голф

Трамп од Дојче банк земал кредит од 2 милијарди долари

пред 5 години
во мајами цвета пазарот со недвижности

Богатите не се откажуваат од купување апартмани во градот што исчезнува

пред 5 години
Втора фаза од Спогодбата за стабилизација и асоцијација

Правните и физичките лица можат да вложуваат во недвижности и хартии од вредност во странство

пред 5 години