Ознака: Јелена Карлеуша
Магазин

Сепак и прости: Душко и подготвува изненадување на Јелена од 800.000 евра

пред 1 година
Магазин

Карлеуша има сериозни здравствени проблеми: Ќе прави пауза во кариерата!

пред 1 година
Магазин

Сопругот на Карлеуша и го прости скандалот со Врањеш – доби автомобил од 140 000 евра

пред 1 година
Магазин

Дали и прости: Јелена е кај Душко во Кина (ФОТО)

пред 1 година
Магазин

Карлеуша во златно „Версаче“ од 750 евра (ФОТО)

пред 1 година
Магазин

Здравјето и е сериозни нарушено: Карлеуша не сака да ги послуша лекарите да одмара и да оди на лечење

пред 1 година
Дејан Миличевиќ со објава на социјалните мрежи

Шок за фановите: Карлеуша легна на болнички кревет (ФОТО)

пред 1 година
Магазин

Фото: Карлеуша во ленти на сцената, публиката во транс!?

пред 1 година
Магазин

Не се појави на судење: Карлеуша бега од Огнен

пред 1 година
Магазин

Карлеуша со син кармин се сонча на базен (ВИДЕО)

пред 1 година
ги почести фановите со провикативно издание

Јелена без Душко замина на одмор (ВИДЕО)

пред 1 година
Магазин

Се јави Карлеуша: Дадилката лаже

пред 1 година
Магазин

Селанке јас те плаќам, ќе правиш како што ќе ти кажам: Карлеуша се однесувала непристојно кон куќната помошничка (ФОТО)

пред 1 година
Магазин

Карлеуша побесна: Го плукна и го опцу фотографот(ВИДЕО)

пред 1 година
ангажирал друга која ќе биде под негова контрола

Душко ја отпушти дадилката бидејќи криела дека Јелена и Огнен се во врска

пред 1 година
Магазин

Карлеуша призна: Со Душко не сме заедно со години

пред 1 година
Магазин

Разводот не е само шпекулација: Душко на свадба без Карлеуша (ФОТО)

пред 1 година
Магазин

Што ќе каже Душко: Jелена повторно провоцира (ВИДЕО)

пред 1 година
Ја обвини дека го нарачала неговото убиство

Карлеуша се суди и со Цеца за партнерот од деведесетите години (ФОТО)

пред 1 година
По обелоденувањето на аферата на Тошиќ со Сораја

Карлеуша и Душко со идентични пораки дека децата им се среќни (ФОТО)

пред 1 година