Ознака: јахта
Регион

Мистерија судбината на турскиот бизнисмен чија напуштена јахта ја пронајдоа албански рибари

пред 1 година
чини 340 милиони долари

Мега јахтата на Роман Абрамович вплови во Бока Которска (ВИДЕО)

пред 1 година
во близина на грчкиот остров Егина

Судир на две јахти во Грција, има и повредени

пред 1 година
според бугарските медиуми

Орце Камчев е на јахта во Варна, додека врие аферата „Рекет“ во Македонија

пред 1 година
фановите му порачаа дека е згодна и природна

Аца Лукас ужива на јахта со новата девојка (ФОТО)

пред 1 година
една седмица на нејзе чини 70.000 евра

Луксузната јахта на Тито вплови на Ибица

пред 1 година
Спорт

Ја продава старата: Надал пазари нова јахта, се прави специјално за него (ВИДЕО)

пред 1 година
Регион

Јахта е спасена од потонување во албанскиот град Валона

пред 1 година
Свет

Јахта долга 40 метри потона во Средоземното Море

пред 1 година
Луксуз за сите пари

Ова е најголемата јахта на светот (ВИДЕО)

пред 2 години
Магазин

Еве како изгледа најголемата приватна јахта во светот (ВИДЕО)

пред 2 години