Ознака: ФБ
Македонија

Милошоски: СДСМ и ДУИ гласаа против Декларацијата по повод 150-годишнината од раѓањето на Гоце Делчев

пред 2 години
Македонија

Слави Трифонов сака да се пазари: Укинување на визите за САД за Бугарите и влез во Шенген зоната за кревање на ветото за „северномакердонците“

пред 2 години
Македонија

ФБ статус на Никола Груевски: Првото место на ќерката Анастасија за песна за Конески и смртта на Јордан Мијалков му го одбележале именденот

пред 2 години
Македонија

Османи: Посмртните останки на загинатите ќе бидат пренесени в четврток со авион од Софија до Скопје

пред 3 години
Македонија

Пратеникот „бегалец“ со нов фб статус: Се гледаме на прес-конференција во поеделник, Беса да не избрзува со одлуки

пред 3 години
Македонија

Реџепи се јави на ФБ: Решив да не учествувам на собраниската седница

пред 3 години
Македонија

Малчески до СДСМ: Не сме ние зло, вие сте зло за Македонија-Македонија има светла иднина ама без вас!

пред 3 години
Македонија

Силјановска: Оставка е личен, а не дволичен чин

пред 3 години
Македонија

Џевдет Хајредини: Вистина е дека Теута Арифи, со помош на Мијалков и Заев, во Тетово го донесе Дака Давидовиќ, а лага е дека обезбедила вакцини

пред 3 години
Македонија

Мицкоски: Заев не е способен да обезбеди грижа за нашите граѓани, а не пак за бегалци од трети земји

пред 3 години
Македонија

Владата се изјасни-По 21 часот нема групирање и кафеани

пред 4 години
Македонија

Никола Груевски: На идејата за слобода и автономија на Македонија најмногу се одзвале младите ученици, работници и занаетчии

пред 4 години
Македонија

Мицкоски: Во услови кога се шират лажни вести и измислени успеси,државата се задолжува со нови 216 милиони евра

пред 5 години
Македонија

Мицкоски на ФБ: Завршува арамилукот, срамот и неправдите од Заев, одиме на избори

пред 5 години
Економија

Заев: Просечната плата продолжува да расте, мерките на Владата даваат резултати

пред 5 години
Македонија

Гајсер: Преку моите написи сакам да ги поттикнам добрите, се уште независни, слободни судии да ги истражат наводите

пред 5 години
заев и османи кочеа за да бидеме со албанија

Николовски: Влегувањето на Македонија во иста група со Албанија сепак не било „научна фантастика“

пред 5 години
Фејсбук статус на поранешниот премиер

Се јави и Груевски: Ах таа македонска деструкција

пред 5 години
од компанијата им се извинија на корисниците

Фејсбук и Инстаграм паднаа во целиот свет

пред 5 години
Македонија

Груевски: Апсењето на Чавков е одмазда на Заев за предметот „Поткуп“

пред 5 години