Ознака: Елиф Елмас
Спорт

Елмас ги почна подготовките во дресот на Лајпциг

пред 5 мес.
Спорт

Елмас потпиша за Лајпциг (ФОТО)

пред 6 мес.
Спорт

Eлмас ќе го спасува Ливерпул?

пред 2 години
Спорт

Eлмас: Италија нè анализира во детали, знаат дека е само еден натпревар

пред 2 години
Спорт

Секоја чест за ова момче: Eлмас ќе прави торта на плоштад ако се пласираме на Светско

пред 2 години
Спорт

Елмас повторно позитивен на корона

пред 2 години
Спорт

Eлмас ќе игра против Барса во ЛЕ

пред 3 години
Спорт

Елмас со два гола го однесе Наполи во втората фаза од ЛЕ

пред 3 години
Спорт

Елмас пред Холандија: Подготвени сме, иако знаеме дека нѐ чека тежок меч

пред 3 години
Спорт

Eлмас: Имаме уште натпревари, ништо не е загубено

пред 3 години
Спорт

Секоја чест за ова момче: Елмас смета дека пласманот на ЕП е нешто големо за целиот народ

пред 3 години
Спорт

Eлмас е вистински патриот: Македонија е едно големо срце

пред 4 години
Спорт

Македонија против Косово без Елиф Елмас

пред 4 години
„Марка“ со рангирање на потенцијалните млади ѕвезди во Лигата на шампионите

Елиф Елмас меѓу фаворитите да блесне на европската фудбалска сцена

пред 5 години
Спорт

Падна договор: Елиф Елмас потпишува за Наполи

пред 5 години
наполи пред потис со нашиот репрезентативец

Елмас доаѓа во клубот кој го прослави Марадона?

пред 5 години
подарок или покана да оди во барселона

Луис Суарез му подари дрес од Барселона на македонскиот репрезентативец Елиф Елмас

пред 5 години
атлетико мадрид подготвен да плати 15 милиони евра

Уште еден клуб во трката за македонскиот репрезентативец Елиф Елмас

пред 5 години
Спорт

Елмас: Горд сум што сум Македонец!

пред 5 години
Спорт

Не за џабе Реал се интересира: Мајсторија на Елиф Елмас (ВИДЕО)

пред 5 години